Szkander-vb Magyarországon

kategória: Sport
2013 szeptember 06, péntek - 11:30 | szerző: mti Email tartalom Nyomtatás tartalom pdf file létrehozása tartalom
Címkék: Szkander-vb, szkander, címkefelhő
Szóljon hozzá!
Mindig pozitívan a Facebook-on is
Magyarország rendezheti 2017-ben a szkander-világbajnokságot.

Csabai Atilla, a sportág hazai szövetségének elnöke, az európai szervezet alelnöke arról tájékoztatta a Magyar Olimpiai Bizottság honlapját, hogy a végső szavazás alkalmával Csehországot múlták felül 36-4-re. A döntés a lengyelországi Gdyniában született meg, ahol most zajlik az idei vb. A magyarok eddig három első és egy harmadik helyet gyűjtöttek.

Eb-bronzérmes a magyar női pólóválogatott
A magyar női vízilabda-válogatott a harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután a szombati bronzmérkőzésen 10-9-re legyőzte az olasz csapatot.
hétfő 07:39
Európa-bajnoki ezüstérmesek a férfi pólósok
A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi döntőben 12-7-re kikapott a címvédő szerb csapattól.
hétfő 12:36
Elődöntős a női pólóválogatott
A világbajnoki bronzérmes magyar női válogatott 11-7-re legyőzte kedden az orosz együttest, és bejutott az elődöntőbe a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon.
szerda 12:20
Továbbment a Loki a BL-ben
A gól nélküli első mérkőzés után a Debreceni VSC kedden 2-0-ra legyőzte hazai pályán az északír Cliftonville együttesét, így továbbjutott a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőkörének második fordulójából.
szerda 12:07
Fantasztikus meccsen legyőzte a szerbeket a magyar válogatott
A magyar férfiválogatott két góllal nyert a szerb nemzeti csapat ellen a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfitornáján, a harmadik csoportkört záró csütörtök esti összecsapáson.
péntek 13:55
Felemásan szerepeltek csapataink az Európa Liga selejtezőiben
A Diósgyőr nagy bravúrt végrehajtva 2-0-ra nyert a bolgár Liteksz Lovecs vendégeként a labdarúgó Európa Liga-selejtező 2. fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén. A Fradi és az ETO viszont kikapott.